درباره ما

شرکت ماهان پژوهش خاورمیانه با نام تجاری استودیو هفت فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ در زمینه برنامه نویسی برنامه های دسکتاپ با زبان های مختلف با ۲ نفر آغاز نمود. پس از آن و با رشد روزافزون اینترنت و فضای مجازی در کشور , استودیو هفت نیز وارد این بازار شد و با طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی سایت های اینترنتی کار خود را ادامه داد. در ابتدا بازار هدف استودیو هفت شرکت ها و کسب و کارهای کوچک و متوسط بود که در جهت رسیدن به این هدف, گروه کلیه فرآیندهای اجرائی خود را بهینه سازی نموده تا بتواند طراحی سایت را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین هزینه انجام دهد.
در سال ۱۳۹۳ این مجموعه که دیگر پرسنل آن به حدود ۱۰ نفر می رسید تصمیم گرفت که علاوه بر خدمات جاری خود وارد حوزه طراحی, برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن های موبایل نیز شود که در همان ابتدای امر با استخدام افرادی که توانائی و تجربه این کار را داشتند توانست نمونه کارهای خوبی را نیز روانه مارکت های مربوطه نماید.استودیو هفت نام و علامت تجاری شرکت ماهان پژوهش خارمیانه می باشد که برای انجام فعالیت های طراحی برنامه نویسی استفاده می گردد. در حال حاضر کلیه سفارشات و محصولات این مجموعه تحت نام و لایسنس استودیو هفت انتشار می یابند. استودیو هفت در کنار خدمات طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل , همچنین خدمات سئو , تولید محتوا و بازاریابی اینترنی مبنی بر شبکه های اجتماعی را نیز ارائه می نماید. زبان برنامه نویسی تخصصی سمت سرور ما برای طراحی سایت های دینامیک PHP بوده ضمن اینکه با توجه به سابقه درخشان خود, تخصص کافی در زمینه طراحی سایت با سیستم های مدیریت محتوای نوشته شده به زبان php را نیز دارد.
در سال ۱۳۹۴ و با تغییر در خط مشی شرکت, بازار هدف خود را بزرگتر کرده و اکنون که دیگر تخصص, مهارت, دانش و ابزار لازم را در اختیار دارد, آمادگی برای قبول و انجام سفارشات از شرکت ها, سازمان ها و کسب و کارهای بزرگ را نیز دارد.


برخی مشتریان ما
همکاران ما

گروه طراحی و توسعه استودیوهفت با همکاری شرکت های معتبر, علاوه بر خدمات خود خدماتی نظیر تبلیغات چاپی, ارائه انواع هاست و میزبانی وب , امنیت شبکه و طراحی سه بعدی را نیز ارائه می دهد.
خدماتی که ارائه می دهیم

بهینه سازی شبکه های اجتماعی
بهینه سازی موتورهای جستجو
راه اندازی کسب و کارهای آنلاین


طراحی ست اداری
طراحی بنرهای مناسبتی
طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایل


طراحی لوگو
طراحی قالب و ارسال ایمیل
طراحی و توسعه وبسایت