طراحي قالب و ارسال ايميل

ایمیل مارکتینگ روش ارتباط مستقیم با گروه هدف و مشتریان میباشد که با استفاده از آن پیام های تبلیغاتی، فروش، پروموشن ها و اخبار شرکت را به مخاطبین ارسال میکنیم. ایمیل مارکتینگ با توجه به بازگشت سرمایه بالا و امکان تعامل بهتر با مخاطبین، به یکی از استراتژی های مهم دیجیتال مارکتینگ مبدل گردیده است.
البته با توجه به قوانین و محدودیت های سختی که توسط میل سرورها و برای ارسال ایمیل های انبوه وضع گریده استفاده از استراتژی ایمیل مارکتینگ نیاز به رعایت استانداردها و پروتکل های امنیتی بسیاری برای جلوگیری از اسپم شدن ایمیل ها میباشد.
بمنظور ارائه خدمات ایمیل مارکتینگ، سعی میکنیم تا با مطالعه بروی بازار هدف و مشتریان هر شرکت، برنامه ای زمان بندی شده و متناسب با نیاز هر گروه را تنظیم کرده و در فواصل زمانی مشخص اجرا نماییم. محتوا و مضمون ایمیل های ارسالی باید با توجه به نیازها و علائق گروه هدف تهیه شود تا امکان بهره وری بالاتر از این استراتژی فراهم گردد. با طراحی سیستم گزارش گیری از ایمیل های ارسالی این امکان فراهم گردیده تا با آنالیز و بررسی وضعیت ایمیل های ارسالی و عملکرد مخاطبین نسبت به آنها، برنامه ریزی بهتری را جهت بهره وری بالاتر از این استراتژی انجام دهیم.
البته در این بین طراحی یک قالب ایمیل زیبا و استاندارد با قابلیت نمایش در تمام سرویس های ایمیل تنها با دانش کد نویسی امکان پذیر نیست! طراحی تخصصی قالب ایمیل نیاز به رعایت اصولی خاص و آگاهی از استانداردهای روز دنیا در بکارگیری از کدها و استایل ها دارد.
مراحل فني طراحي قالب ایمیل

   بررسي زمينه فعاليت و يا عنواني كه ايميل در جهت آن ارسال مي شود.
   طراحي ايميل بصورت طرح گرافيكي بر اساس يافته هاي قبلي..
   كدنويسي و توسعه قالب ايميل.
   توليد و مديريت محتوا براساس تمايلات بازار و فعاليتي كه ايميل در راستاي آن ارسال خواهد شد.
   انتخاب بازار هدف و يا استفاده از بانك اطلاعات مشتريان بالقوه و بالفعل .
   بررسي و انتخاب بهترين زمان براي ارسال ايميل ها.
   بررسي و تخصيص تعداد ايميل ها براساس بازه هاي زماني مختلف
   ارسال ايميل ...
تبليغات اينترنتي خود را هوشمند كنيد.


خدمات پست الکترونیک ما...خدمات مدت زمان هزینه (تومان) توضیحات
طراحی قالب ۲ روز ۳۰۰,۰۰۰ طراحی قالب + کدنویسی قالب + مدیریت محتوا + کنترل کیفی
تولید محتوا یک روز ۱۰۰,۰۰۰ کدنویسی قالب + مدیریت محتوا + کنترل کیفی
ارسال ایمیل بسته به تعداد تماس بگیرید ارسال گروهی ایمیل
کلیه مراحل کار از سفارش تا ارسال را می توانید از طریق پنل مدیریت دنبال کرده و از قسمت پشتیبانی با ما در تماس و تعامل باشید.


فرم زیر را تکمیل کنید...

با ما مشورت کنید!

قبل از هرکاری حتما با متخصصین ما مشورت کنید و از تجربیات و نقطه نظرات آنان نیز استفاده کنید. این امر کاملا رایگان بوده وهیچگونه هزینه ای بابت اینکار دریافت نخواهد شد.
فقط کافیست نام، نام خانوادگی و شماره تماس خود را ارسال كرده تا همکاران ما با شما تماس گیرند.
برای استعلام قیمت نیز می توانید از طریق همین فرم اقدام نمائید.