طراحی اپلیکیشن موبایل

چند سالی است که با توجه به گسترش چشمگیر استفاده از تلفن همراه بازار اپلیکیشن‌ها هم داغ شده است. حالا دیگر حتی شرکت‌ها و بنگاه‌های کوچک هم به فکر ساختن اپلیکیشن کسب‌و‌کار خود افتاده‌اند تا از این طریق جای خود را در بین کاربران بیش از پیش باز کنند و درواقع از قافله عقب نمانند. به همین سبب در سال‌های اخیر بازار اپلیکیشن‌ها رشدی انفجاری داشته است.
باتوجه به انقلاب جهانی موبایل که روز‌به‌روز هم فراگیرتر می‌شود، دیری نمی‌گذرد که همه شرکت‌ها به تولید برنامه‌های موبایل نیاز خواهند داشت و به‌تبع آن افراد و شرکت‌های خدمات موبایل، که بتوانند خدمات بهتر، مفیدتر و ارزان‌تر ارائه کنند، از این طریق درآمد خوبی کسب می‌کنند. از همین حالا می‌توان با قطعیت بالایی پیش‌بینی کرد که در آینده نزدیک تعداد زیادی از کسب‌وکارها و مشاغل کوچک و بزرگ به ابزارها و دستگاه‌های همراه وابسته خواهند شد و به تبع آن کسب‌وکارهایی که بتوانند برای ایجاد ارتباط بهتر و موثرتر با مشتریان خود، از فناوری‌های جدید مرتبط با آن بهره بگیرند در مقایسه با رقبا و سایر شرکت‌ها به رشد چشمگیری خواهند رسید.
طراحی اپلیکیشن موبایل علاوه بر اینکه باعث می شود کاربران به سادگی به مطالب شما دسترسی پیدا کنند و سهولت دسترسی قابل توجهی را نسبت به وب سایت از طریق موبایل فراهم می کند، این مزیت بزرگ را دارد که شما را به افراد بیشتری معرفی می کند و کاربران بیشتری با برند شما آشنا می شوند، همچنین می تواند یک ارتباط دو طرفه بین شما و مخاطبینی که دارید ایجاد کند (از طریق ارسال نوتیفیکیشن) و از طرف دیگر جامعه مخاطبین قابل توجه اپ های موبایلی که روز به روز رو به افزایش است و در حال حاضر جمعیت قابل توجهی را شامل می شود را نیز می توان جز مزایای طراحی اپ موبایل برشمرد، همه این موارد باعث خواهند شد که برند شما رشد قابل توجهی را تجربه کند.
مراحل فني طراحي اپلیکیشن موبایل

   برگزاري جلسات مشاوره و بررسي نوع طراحي ، بين متخصصان و مشتري.
   طراحی رابط کاربری براساس توافقات قبلی و بررسی های کارشناسی.
   پس از تائید رابط کاربری توسط مشتری, کدنویسی و اتصال به وبسایت برای اپلیکیشن هایی که آنلاین توسعه می یابند.
   آزمایش های اولیه و باگ گیری و رفع اشکالات احتمالی.
   خروجی نسخه نهائی و انتشار اپلیکیشن بر روی مارکت های برپازدید مربوطه.
دریچه ای به دنیای همراه


وجه تمایز ما نسبت به رقیبان...طراحی اختصاصی

برخلاف خیلی از رقیبان, ما قالب های اپلیکیشن ها را براساس سلیقه و نیاز مشتری , از پایه طراحی کرده و به هیچ وجه از قالب های آماده موجود استفاده نمی کنیم. ممکن است از خلاقیت های دیگران ایده بگیریم ولی همه طراحی ها و اسکریپت نویسی های قالب ها را کارشناسان ما انجام خواهند داد.

کدنویسی حرفه ای

اگر نیاز شما با سیستم های مدیریت محتوای موجود در بازار و اینترنت برطرف می شود در همان ابتدای امر کارشناسان ما سفارش شما را نخواهند پذیرفت زیرا که ما معتقدیم که پروژه های آماده نمونه کار ما محسوب نمی شوند, از این جهت مطمئن باشید که به هیچ عنوان ما از سیستم های مدریت محتوا (CMS) استفاده نکرده و همه کدنویسی ها را براساس نیاز مشتری از ابتدا تا انتها انجام خواهیم داد.


کلیه مراحل کار از سفارش تا تحویل را می توانید از طریق پنل مدیریت دنبال کرده و از قسمت پشتیبانی با ما در تماس و تعامل باشید.


فرم زیر را تکمیل کنید...

با ما مشورت کنید!

قبل از هرکاری حتما با متخصصین ما مشورت کنید و از تجربیات و نقطه نظرات آنان نیز استفاده کنید. این امر کاملا رایگان بوده وهیچگونه هزینه ای بابت اینکار دریافت نخواهد شد.
فقط کافیست نام، نام خانوادگی و شماره تماس خود را ارسال كرده تا همکاران ما با شما تماس گیرند.
برای استعلام قیمت نیز می توانید از طریق همین فرم اقدام نمائید.