وبسايت وکلاء

بعضی از مشاغل هستند که خدماتشان بصوررت روزمره برای افراد قابل ارائه نمی باشد و مردم هنگامی که نیاز به برطرف شدن مشکلی داشته باشند به فکر پیدا کردن یک متخصص خواهند گشت.
وکالت نیز یکی از آن کارهاییست که افراد در هنگام گرفتاری و یا برخورد با یک مشکل حقوقی شخصی یا شرکتی یا دولتی به صرافت در اختیار گرفتن و استفاده از خدمات آنان می افتند.
اولین گزینه برای جستجو و یافتن یک وکیل خوب و مجرب و یا یافتن پاسخ سوالات حقوقی مانند همه جستجو ها, فضای مجازی و استفاده از وبسایت هایی مانند گوگل و یاهو بوده تا مردم بتوانند از طریق آنها پاسخ سوالات خود را یافته و یا بهترین انتخاب را داشته باشند.

وکلا نیز همچون سایر مشاغل از این دست, نیازمند معرفی و شناخته شدن هستند. یک وکیل به هر میزان هم که در کار خود مهارت و تخصص داشته باشد، تا زمانی که نتواند این میزان مهارت و توانمندی را به دیگران معرفی و نشان دهد، مطمئنا در کارش موفقیت زیادی را کسب نخواهد کرد.
یکی از بهترین و بروزترین روش هایی که صاحبان مشاغل برای بهتر و بیشتر دیده شدن بکار می گیرند داشتن یک وبسایت درخور است . وکلاء نیز می توانند با طراحی و توسعه یک وبسایت علاوه بر ارائه خدمات خود بصورت مجازی و کسب درآمد بیشتر, به معرفی خود و سوابق و مهارت های خود پرداخته تا از آن طریق مردم بتوانند با مطالعه رزومه های کاری و مقایسه آنها, انتخابی شایسته و مفید را انجام دهند.امکاناتی که ما در وبسايت وکالت ارائه می دهیم مدیریت کاربران
امكان عضوگيري و مديريت كاربران و تعيين سطوح دسترسي در شرايط خاص جهت دسترسي به بعضي اطلاعات وبسايت.
 بيوگرافي
امكان ثبت و ويرايش بيوگرافي و معرفي خود بصورت متني، تصويري و يا هردو و ارائه سوابق, مهارت ها, تخصص ها و مدارک قابل ارائه..
 گالري تصاوير
تهيه و ويرايش گالري و آلبوم تصاوير از خود و يا فعاليت هايي كه انجام مي دهيد بصورت نامحدود همراه با امكان تگ گذاري و نظردهی توسط كاربران.
 سوال و جواب
تهیه یک لیست کامل از سوالات احتمالی کاربران و پاسخ به سوالات بصورت پیشفرض و نمایش آنها در دسته بندی های دلخواه.
 مقالات و آموزش
مدیریت مطالب آموزشی اعم از اضافه, ویرایش و یا حذف آنها بصورت ابرمتن (متن +تصویر+لینک+فیلم و ... ) و ارائه مقالات آموزشی جهت دانلود و استفاده کاربران در سطوح مختلف دسترسی.
 تماس با ما
امكان درج اطلاعات تماس از قبيل شماره تماس، ايميل، آدرس پستي و لينك شبكه هاي اجتماعي و همچنين امكان ارسال پيغام از طريق فرم موجود در صفحه تماس با ما و دريافت توسط ايميل يا پيامك.
 گزارش گيري
گزارش گيري كامل و دقيق از تعداد بازديدكنندگان از سايت به تفكيك صفحات، زمان بازديد، مكان بازديدكننده در بازه هاي زماني مشخص شده جهت بررسي دقيق تر وضعيت وبسايت..
 بنرهاي مناسبتي
امكان اضافه يا ويرايش بنرهاي تبليغاتي و يا مناسبتي در بالاي صفحات سايت جهت بروز نگه داشتن وبسايت و تعامل بيشتر با كاربران و معرفي يا اعلام رويدادها مانند کمپین های اجتماعی.
 وقت ملاقات
امکان ثبت وقت ملاقات بصورت مجازی براساس زمان های خالی و انتخاب کاربران از بین آنها و پرداخت حقالوکاله براساس تعرفه موجود.خدمات زير را بر روي بسته هاي خود ارائه مي دهيم.طراحي ريسپانسيو

كليه سايت هاي طراحي شده توسط ما، ريسپانسيو بوده يعني مشكلي براي نمايش در مرورگرهاي مختلف و رزولويشن هاي مختلف نداشته و بر روي هر نوع دستگاهي از قبيل لپ تاپ، تبلت و يا موبايل بصورت درست و كامل نمايش داده مي شود.

مشاوره و پشتيباني

بصورت پيشفرض، همه سايت هاي طراحي شده توسط ما بمدت شش ماه داراي بسته پشتيباني سطح پايه بوده كه براساس آن كارشناسان ما بصورت تمام وقت 24 ساعته حتي در روزهاي تعطيل ، پاسخگوي سوالات و اشكالات مشتريان مي باشند.

استانداردسازي

بسياري از كارهايي كه براي داشتن يك سئو خوب و كارآمد بايد انجام شود، به زمان طراحي و توسعه برمي گردد، بنابراين كارشناسان و متخصصان ما تمامي اصول استاندارد بهينه سازي موتورهاي جستجو را در هنگام طراحي رعايت و اجرا خواهند كرد.فرم زیر را تکمیل کنید...

با ما مشورت کنید!

قبل از هرکاری حتما با متخصصین ما مشورت کنید و از تجربیات و نقطه نظرات آنان نیز استفاده کنید. این امر کاملا رایگان بوده وهیچگونه هزینه ای بابت اینکار دریافت نخواهد شد.
فقط کافیست نام، نام خانوادگی و شماره تماس خود را ارسال كرده تا همکاران ما با شما تماس گیرند.