صفحه فرود (Landing Page)

صفحه فرود (Landing Page) صفحه ایست که مدیران وبسایت ها برای دو منظور آنها را تهیه و طراحی می کنند:

۱- کسب اطلاعات از کاربران مثل آدرس ایمیل, شماره تماس و یا غیره که البته باید در ازای دریافت این اطلاعات چیزی به کاربر داده شود که می تواند کد و کوپن تخفیف و یا امکان شرکت در یک قرعه کشی باشد.
۲- معرفی محصول و یا خدماتی خاص که یا در وبسایت وجود دارد و قصد بولد کردن آنرا دارند و یا یک محصول یا خدمات جدید که تازه به لیست محصولات سایت اضافه شده است مانند معرفی اپلیکیشن موبایل از وبسایت و غیره.در طراحی صفحات فرود کلا از ۳ بخش اصلی استفاده می شود:

اول , توضیحاتی است از هدف طراحی صفحه فرود .
دوم , عناوینی است که باید با هوشیاری و دقت انتخاب شوند که معمولا در طراحی صفحات فرود, این عناوین بصورت خودمانی و صمیمی عنوان می شوند.
سوم, Call-To-Action است که در واقع دکمه و یا لینکی است که صفحه فرود به همان منظور ساخته شده است و در اصل تکمیل کننده آن صفحه می باشد, مانند دکمه ارسال یک فرم جهت گرفتن شماره تماس و یا دکمه ای جهت دایرکت کاربران به قسمتی از صفحه محصولات و یا خدمات وبسایت اصلی سایت.


کاربران را در جهت خود مدیریت کنید


خدمات زير را بر روي بسته هاي خود ارائه مي دهيم.طراحي ريسپانسيو

كليه سايت هاي طراحي شده توسط ما، ريسپانسيو بوده يعني مشكلي براي نمايش در مرورگرهاي مختلف و رزولويشن هاي مختلف نداشته و بر روي هر نوع دستگاهي از قبيل لپ تاپ، تبلت و يا موبايل بصورت درست و كامل نمايش داده مي شود.

مشاوره و پشتيباني

بصورت پيشفرض، همه سايت هاي طراحي شده توسط ما بمدت شش ماه داراي بسته پشتيباني سطح پايه بوده كه براساس آن كارشناسان ما بصورت تمام وقت 24 ساعته حتي در روزهاي تعطيل ، پاسخگوي سوالات و اشكالات مشتريان مي باشند.

استانداردسازي

بسياري از كارهايي كه براي داشتن يك سئو خوب و كارآمد بايد انجام شود، به زمان طراحي و توسعه برمي گردد، بنابراين كارشناسان و متخصصان ما تمامي اصول استاندارد بهينه سازي موتورهاي جستجو را در هنگام طراحي رعايت و اجرا خواهند كرد.فرم زیر را تکمیل کنید...

با ما مشورت کنید!

قبل از هرکاری حتما با متخصصین ما مشورت کنید و از تجربیات و نقطه نظرات آنان نیز استفاده کنید. این امر کاملا رایگان بوده وهیچگونه هزینه ای بابت اینکار دریافت نخواهد شد.
فقط کافیست نام، نام خانوادگی و شماره تماس خود را ارسال كرده تا همکاران ما با شما تماس گیرند.