شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی ، ساختاری اجتماعی از افراد و یا سازمان هایی است که توسط وابستگی های مختلف مانند دوستان ، مشاغل ،علاقه مندی ها و ... با هم در ارتباط و متصل می باشند .
امروزه با استقبال بی نظیر کاربران از شبکه های اجتماعی در فضای مجازی میتوان به این مهم پی برد که تعریف یک ایده مناسب در این زمینه و اجرای صحیح و درست آن پس از کارشناسی های لازم میتواند در به اعتلا رسیدن یک وب سایت با هدف جذب مخاطبین مربوطه بسیار تاثیر گذار باشد. البته نباید از این واقعیت نیز گذشت که شبکه های اجتماعی عمومی مانند فیسبوک دیگر جای خود را به شبکه های اجتماعی تخصصی داده اند.

ایجاد اینچنین وب سایت هایی معمولا با استقبال فراوان رو به رو خواهند شد. حتی در سطح یک شهر و کشور نیز راه اندازی و طراحی سایت های شبکه های اجتماعی ممکن است مخاطبان زیادی را جذب نماید.
با توجه به این مزیت، وب سایت های شبکه های اجتماعی معمولا پر بازدید بوده و این بازدید فراوان بستر مناسبی را برای تبلیغات بنگاه های تجاری و وب سایت های تجاری در آنها ایجاد خواهد کرد.امکاناتی که ما در شبکه های اجتماعی ارائه می دهیم مدیریت کاربران
امكان عضوگيري و مديريت كاربران و تعيين سطوح دسترسي در شرايط خاص جهت دسترسي به بعضي اطلاعات وبسايت.
 اشتراک گذاری
اساس کار همه شبکه های اجتماعی براشتراک گذاری مطالب اعم از متن تصویر و یا ویدئو می باشد که با توجه به این می توان مطالب را برای سطوح مختلف کاربری منتشر نمود.
 آلبوم تصاوير
تهیه و انتشار آلبوم های تصاویر یکی دیگر از امکاناتی است که اغلب شبکه های اجتماعی در اختیار کاربران خود قرار می دهند . البته ویرایش این آلبوم های نیز برعهده کاربران می باشد.
 روابط مجازی
هدف از ایجاد شبکه های اجتماعی ارتباط بین کاربران آن وبسایت با یکدیگر و یافتن دوستان جدید و قدیمی است که ممکن است سالهای سال از آنها بی خبر بوده باشیم.
 مديريت محتوا
در شبکه های اجتماعی مدیریت محتوای مطالب بر عهده خود کاربران بوده و آنها می توانند مطالب منتشر شده خود را ویرایش و یا حذف نمایند.
 گزارش گيري
گزارش گيري كامل و دقيق از تعداد بازديدكنندگان از سايت به تفكيك صفحات، زمان بازديد، مكان بازديدكننده در بازه هاي زماني مشخص شده جهت بررسي دقيق تر وضعيت وبسايت..
 جستجو
امکان جستجوی ساده و پیشرفته بمنظور یافتن دوستان و مطالب مختلف براساس عنوان و یا کلمات کلیدی در بسته بندی های متفاوت.
 بنرهاي مناسبتي
امكان اضافه يا ويرايش بنرهاي تبليغاتي و يا مناسبتي در بالاي صفحات سايت جهت بروز نگه داشتن وبسايت و تعامل بيشتر با كاربران و معرفي يا اعلام رويداد مانند کمپین های اجتماعی.
 نظردهی
یکی از امکاناتی که در شبکه های اجتماعی بسیار کاربرد دارد نظراتی است که بقیه بر روی پست های کاربران می نویسند و همچنین استفاده از علامت های قراردادی مثل لایک کردن.خدمات زير را بر روي بسته هاي خود ارائه مي دهيم.طراحي ريسپانسيو

كليه سايت هاي طراحي شده توسط ما، ريسپانسيو بوده يعني مشكلي براي نمايش در مرورگرهاي مختلف و رزولويشن هاي مختلف نداشته و بر روي هر نوع دستگاهي از قبيل لپ تاپ، تبلت و يا موبايل بصورت درست و كامل نمايش داده مي شود.

مشاوره و پشتيباني

بصورت پيشفرض، همه سايت هاي طراحي شده توسط ما بمدت شش ماه داراي بسته پشتيباني سطح پايه بوده كه براساس آن كارشناسان ما بصورت تمام وقت 24 ساعته حتي در روزهاي تعطيل ، پاسخگوي سوالات و اشكالات مشتريان مي باشند.

استانداردسازي

بسياري از كارهايي كه براي داشتن يك سئو خوب و كارآمد بايد انجام شود، به زمان طراحي و توسعه برمي گردد، بنابراين كارشناسان و متخصصان ما تمامي اصول استاندارد بهينه سازي موتورهاي جستجو را در هنگام طراحي رعايت و اجرا خواهند كرد.فرم زیر را تکمیل کنید...

با ما مشورت کنید!

قبل از هرکاری حتما با متخصصین ما مشورت کنید و از تجربیات و نقطه نظرات آنان نیز استفاده کنید. این امر کاملا رایگان بوده وهیچگونه هزینه ای بابت اینکار دریافت نخواهد شد.
فقط کافیست نام، نام خانوادگی و شماره تماس خود را ارسال كرده تا همکاران ما با شما تماس گیرند.