بهینه سازی موتورهای جستجو :

به ندرت پیش خواهد آمد که کسی مرورگر اینترنت را باز کرده و آدرس وب سایت شما را در آن بنویسد و وارد سایت شما شود. آمارها نشان می دهد که بیش از ۸۰ درصد رجوع های یک وبسایت از طریق موتورهای جستجو اتفاق می افتد. پس فقط داشتن یک وبسایت شیک کافی نیست، وب سایت شما زمانی می تواند موثر باشد که یافته شود! این یافته شدن از طریق موتورهای جستجو از قبیل گوگل، یاهو، بینگ و ... اتفاق می افتد.
از طرفی دیگر تنها قرار گرفتن در نتایج جستجو این موتورها نیز کافی نیست، شما برای اینکه یافته شوید، باید در حداکثر ۳ صفحه اول موتورهای جستجو قرار گیرید و در حالت ایده ال در صفحه اول آنها.
حال فکر کنید که چند صد وبسایت , محصولات و خدماتی شبیه شما ارائه می دهند، آنهایی برنده خواهند بود که در نتایج موتورهای جستجو رتبه های جایگاه بهتری را داشته باشند. برای اینکه در نتایج موتوهای جستجو بهتر و بیشتر دیده شوید نیازمند یک بهینه سازی اساسی برای موتورهای جستجو هستید که به این کار بهینه‌سازی موتورهای جستجو، (Search engine optimization)، به اختصار سئو (SEO) گویند.

برای بهینه سازی موتورهای جستجو ابتدا نیازمند یک گزارش جامع از وضعیت سئو وبسایت هیتید تا براساس آن بتوانید اشکالات وبسایت در این حوزه را شناسایی کنید و در جهت رفع آن قدم بردارید.
بعضی از کارهایی که برای بهینه سازی باید صورت بگیرد در حین طراحی و برنامه نویسی سایت اعمال می شود مانند عدم استفاده از بعضی تگ ها و یا استفاده درست و بجا از کدهای CSS و JS و …
ولی بعضی کارها هم به بعد از منتشر شدن وبسایت برمی گردد که در آن موقع باید صورت گیرند تا بتوانید تاثیر آنها را بر روی نتایج موتورهای جستجو ببینید مانند لینک های خارجی و یا تهیه نقشه سایت مناسب و ....
موتورهای جستجو نتایج خود را براساس کلمات کلیدی که کاربر تایپ میکند, وبسایت های مرتبط را مرتب کرده و نمایش می دهد لذا انتخاب کلمات کلیدی براساس چگالی, میزان محبوبیت و تکرار آن سهم بسیار زیادی در موفقیت و بالا بودن در نتایج موتورهای جستجو دارد زیرا انتخاب کلمات کلیدی مناسب می تواند در ماندن در جایگاه مناسب در لیست نتایج , اثری خوب داشته باشد.تیم بهینه سازی موتورهای جستجوی گروه طراحی و توسعه استودیو هفت با اتکا بر علم و مهارت خود در این زمینه می توانند به شما در تهیه یک گزارش جامع از وبسایت و در مرحله بعد در اجرای این گزارش و رفع اشکالات وبسایت به شما کمک کرده و شما می توانید نتایج آن را در بازه زمانی که پس از بررسی اولیه مشخص می شود مشاهده نمائید.
زمان را از دست ندهید


روال کار ما بدین شکل است گزارش
در اولین مرحله باید پس از آنالیز و بررسی های کارشناسی, یک گزارش جامع از وضعیت وبسایت و نحوه رفع اشکالات آن تهیه گردد.
 زمان
مدت زمان پروسه بهینه سازی بسته به جایگاه فعلی و همچنین کارهایی که باید صورت گیرد متفاوت می باشد.
 هزینه
هزینه بهینه سازی موتورهای جستجو با توجه به گزارش جامع وبسایت و میزان نفر/ساعت کاری محاسبه می شود.فرم زیر را تکمیل کنید...

با ما مشورت کنید!

قبل از هرکاری حتما با متخصصین ما مشورت کنید و از تجربیات و نقطه نظرات آنان نیز استفاده کنید. این امر کاملا رایگان بوده وهیچگونه هزینه ای بابت اینکار دریافت نخواهد شد.
فقط کافیست نام، نام خانوادگی و شماره تماس خود را ارسال كرده تا همکاران ما با شما تماس گیرند.