طراحي بنرهای تبلیغاتی و مناسبتی

خیلی وقت ها می توان با یک طرح گرافیکی و یا یک عکس یک مطلب را به گونه ای زیباتر و عمیق تر بیان نمود. بنرها علاوه بر زیبایی , پویایی و بروز بودن یک وب سایت را نشان می دهند. به روز بودن از مهم ترین ویژگی هایی است که باعث می شود تا مخاطبان همواره به آن وب سایت سر بزنند و این امر موجب اعتماد آن ها به کسب و کار و فعالیت شما می شود.
اکثر وبسایت ها از اسلایدشو ها در طراحی سایت های خود استفاده می کنند که محلی است برای استفاده همزمان از چندین بنر که می تواند با توجه به ایام جشن, سوگواری, خاص مانند یلدا و نوروز و … تغییر کند.
برای این منظور تیم طراحی و توسعه استودیو هفت با توجه به موقعیت و زمان, بنر مناسب را براساس نیاز مشتری طراحی و جهت استفاده در وبسایت , اپلیکیشن موبایل و یا کاتالوگ ها در اختیار صاحبان مشاغل قرار خواهد گذاشت.


 زمان سفارش
بعلت تعدد سفارشات و بهره برداری بهینه از مناسبت مورد نظر لطفا درخواست سفارشات طراحی بنر خود را حداکثر تا ۱۰ روز قبل از زمان مورد نظر برای ما ارسال نمائید.
 زمان طراحی
زمان مورد نیاز جهت طراحی یک بنر , بین ۳ تا ۷ روز کاری می باشد که این زمان بسته به نوع بنر اعم از گرافیکی و یا فتوگرافیک متفاوت می باشد.
 هزینه طراحی
هزینه طراحی بنرهای تبلیغاتی و مناسبتی براساس نوع سفارش و زمان استفاده شده جهت طراحی متفاوت بوده و از ۹۰۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰۰ تومان متفاوت می باشد.

فرم زیر را تکمیل کنید...

با ما مشورت کنید!

قبل از هرکاری حتما با متخصصین ما مشورت کنید و از تجربیات و نقطه نظرات آنان نیز استفاده کنید. این امر کاملا رایگان بوده وهیچگونه هزینه ای بابت اینکار دریافت نخواهد شد.
فقط کافیست نام، نام خانوادگی و شماره تماس خود را ارسال كرده تا همکاران ما با شما تماس گیرند.
لطفا آدرس وبسایت خود را نیز برای ما ارسال کرده تا در طراحی بنر علاوه بر مناسبت مورد نظر, تم وبسایت شما نیز مدنظر قرار گیرد.