طراحي و توسعه پرتال کاربری

پرتال ( واژه پرتال به معنی دروازه یا محل ورود به یک شهر است.) را می توان یک مرکز ارائه خدمات و اطلاعات اینترنتی دانست که بر چهار پایه اصلی استوار است:
۱) انطباق پذیری
۲) اختصاصی کردن
۳) یکپارچه سازی
۴) پشتیبانی از انجمنهای اینترنتی

تعریف پرتال از دیدگاههای متفاوتی امکان پذیر است، زیرا کاربران امکانات زیادی را برای آن متصور می شوند. تاکنون تعبیرات گوناگونی از پرتال ارائه شده است. یک پرتال به عنوان یک فضای کاری مبتنی بر شبکه با امکان تنظیم شخصی و محتوایی و برخوردار از قابلیت های مشارکت با دیگر همکاران و دسترسی بی سیم تعریف شده است. اما آنچه که بطور کلی برای یک پرتال مطرح می باشد، عبارت است از تمرکز بر روی آنچه که پرتال ها می توانند برای یک سازمان فراهم کنند.
پرتال های سازمانی جدای از خدماتی که در سازمانها ارائه می دهند، فرصت های نوینی را متناسب با توان اقتصادی و اجرایی سازمانها فراهم می نمایند. این بدان مفهوم است که پرتال های سازمانی در راستای اهداف خود، زمینه همکاری های متقابل و امکان بهره برداری از توانهای حرفه ای و سرمایه گذاری طرفهای درگیر در فعالیت های مختلف را فراهم می سازند.
پرتال ها فقط جنبه اطلاع رسانی ندارند، بلکه به کاربران خود این امکان را می دهند که از خدمات الکترونیکی سازمان یا شرکت بهره مند گردند. این خدمات مواردی همچون تامین ناحیه کاربری است که به کاربران اجازه می دهد اطلاعات مورد نیاز خود را مدیریت نمایند.
مراحل فني طراحي پرتال

   برگزاري جلسات مشاوره و بررسي نوع طراحي ، بين متخصصان و مشتري.
   طراحي قالب سايت براساس اطلاعات دريافتي از مشتري بصورت طرح گرافيكي.
   پس از تائيد طرح گرافيكي توسط مشتري، تبديل طرح به صفحات سايت با استفاده از كدهاي HTML5, CSS3, JQUERY و غيره...
   طراحي بانك هاي اطلاعاتي و اتصال سايت به بانك و برنامه نويسي سمت سرور به زبان هاي php و mysql و Ajax براي سرعت بخشيدن به كار.
   اعتبار سنجي كليه صفحات بمنظور طراحي ريسپانسيو (نمايش صحيح بر روي همه دستگاههاي هوشمند) و كارائي مناسب با همه مرورگرها.
   راه اندازي سايت بصورت خصوصي و باگ گيري و رفع اشكالات احتمالي و اطمينان از كاركرد بدون اشكال فرم ها، لينك ها و الگوريتم هاي منطقي.
   افتتاح سايت و تحويل كامل سفارش به مشتري.
سازوکار خود را مدیریت کنید.


وجه تمایز ما نسبت به رقیبان...قالب اختصاصی

برخلاف خیلی از رقیبان, ما قالب های وبسایت ها را براساس سلیقه و نیاز مشتری , از پایه طراحی کرده و به هیچ وجه از قالب های آماده موجود استفاده نمی کنیم. ممکن است از خلاقیت های دیگران ایده بگیریم ولی همه طراحی ها و اسکریپت نویسی های قالب ها را کارشناسان ما انجام خواهند داد.

کدنویسی حرفه ای

اگر نیاز شما با سیستم های مدیریت محتوای موجود در بازار و اینترنت برطرف می شود در همان ابتدای امر کارشناسان ما سفارش شما را نخواهند پذیرفت زیرا که ما معتقدیم که پروژه های آماده نمونه کار ما محسوب نمی شوند, از این جهت مطمئن باشید که به هیچ عنوان ما از سیستم های مدریت محتوا (CMS) استفاده نکرده و همه کدنویسی ها را براساس نیاز مشتری از ابتدا تا انتها انجام خواهیم داد.

طراحی واکنش گرا

كليه سايت هاي طراحي شده توسط ما، واکنش گرا یا ريسپانسيو (Responsive) بوده يعني مشكلي براي نمايش در مرورگرهاي مختلف و رزولويشن هاي مختلف نداشته و بر روي هر نوع دستگاهي از قبيل لپ تاپ، تبلت و يا موبايل با هر اندازه تصویری بصورت درست و كامل و بدون اشکال نمايش داده مي شود.


کلیه مراحل کار از سفارش تا تحویل را می توانید از طریق پنل مدیریت دنبال کرده و از قسمت پشتیبانی با ما در تماس و تعامل باشید.


فرم زیر را تکمیل کنید...

با ما مشورت کنید!

قبل از هرکاری حتما با متخصصین ما مشورت کنید و از تجربیات و نقطه نظرات آنان نیز استفاده کنید. این امر کاملا رایگان بوده وهیچگونه هزینه ای بابت اینکار دریافت نخواهد شد.
فقط کافیست نام، نام خانوادگی و شماره تماس خود را ارسال كرده تا همکاران ما با شما تماس گیرند.
برای استعلام قیمت نیز می توانید از طریق همین فرم اقدام نمائید.